חדשות

ב"איכילוב" נחתם הסכם שת"פ עם חברת הקנאביס של פנינה רוזנבלום

במסגרת ההסכם שנחתם עם המערך האונקולוגי במרכז הרפואי תל אביב יקוימו מחקרים עם מוצרי "קנאביס ביוטק" בטיפול בתופעות לוואי של טיפולים אונקולוגיים שונים

ד"ר רוית גבע, סגנית מנהל המערך האונקולוגי ומנהלת יחידת המחקר והחדשנות באיכילוב ואשת העסקים פנינה רוזנבלום. צילום: ליאור צור/ דוברות "איכילוב"

המערך האונקולוגי במרכז הרפואי איכילוב-תל אביב הודיע הבוקר (ב') כי חתם על הסכם שת״פ ופיתוח עם חברת cannabis biotec by pnina Rosenbaum. במסגרת ההסכם יקוימו מספר מחקרים עם מוצרי החברה בטיפול בתופעות לוואי של טיפולים אונקולוגיים שונים.

ד"ר רוית גבע, סגנית מנהל המערך האונקולוגי ומנהלת יחידת המחקר והחדשנות ב"איכילוב", הסבירה: "יש חשיבות גדולה בפיתוח תרופות אונקולוגיות חדשות אך לא פחות חשוב לקדם במקביל גם את הטיפול בתופעות הלוואי שלהן כדי לאפשר למטופלים איכות חיים טובה.

שיתוף הפעולה עם חברת קנאביס ביוטק בהובלת פנינה רוזנבלום הינו המשך של מחקרים חדשנים כחלק מיחידת המחקרים הקליניים והחדשנות של המערך האונקולוגי לקידום המחקר בתחום הקנאביס ושימושם בהקלה וטיפול עבור החולים האונקולוגים״.

פנינה רוזנבלום מסרה בתגובה: "הייתי גאה ביותר כשפנו אלי והסמיכו את החברה שהקמתי לקחת חלק במחקר ופיתוח של מוצרים שיוכלו לעזור לחולי סרטן ולהקל עליהם. הקנאביס הוא צמח שעושה נפלאות ברפואה. אני מאמינה שהמערך האונקולוגי של 'איכילוב' יצליח במחקרים ונוכל להקל על חולי סרטן בכל העולם. בשבילי זה אתגר ענק, זוהי משימה חשובה עבורי לא רק מבחינה עסקית אלא מבחינה הומנית".

נושאים קשורים:  פנינה רוזנבלום,  קנאביס,  איכילוב,  אונקולוגיה,  תופעות לוואי,  מחקרים,  הסכם,  חדשות,  ד"ר רוית גבע
תגובות

אין מקום להתנהלות שכזו של קידום עסקי לגברת רוזנבלום ה\"סלב\" במסגרת רפואה ציבורית הממונת מכספי הציבור. והקשקוש על \"חדשנות\" הוא סתם גיבוב יחצני של אנשים חסרי אתיקה מקצועית.